Dwa hyperechogeniczne ogniska w nerce u rocznego dziecka

Mój synek ma prawie rok i w nerce lewej o dl.67mm w grupie kielichów dolnych dwa hyperechogeniczne ogniska wielkości po 2,2mm,śladowo zaznaczony UKM tej nerki z miedniczką5mm, nerka prawa dł. 65mm. Co To oznacza chciałabym się dowiedzieć co nas czeka.

Witam. W tej sytuacji konieczna jest bezpośrednia ocena przez nefrologa dziecięcego który pokieruje odpowiednią diagnostyką.