Czy można w tej sytuacji stosować siarkę organiczną?

Witam. Czy osoba(71lat) mająca przewlekłą chorobę serca(stymulator),choroba nerek(wystąpiła kilka miesięcy temu),nadciśnienie tętnicze, otyłość, problemy ze stawami i powracającą dnę moczanową, może przyjmować siarkę organiczną?.Tato bierze mnóstwo leków(wg wskazań lekarzy) a podobno siarka dobrze wpływa na krew i nadciśnienie. Dziękuję

Siarka organiczna, czyli przeróżne suplementy diety są polecane najczęściej przez różnej maści hochsztaplerów medycznych. Nie ma żadnych dowodów na skuteczność takich preparatów. Schorowany starszy człowiek nie tylko nie uzyska żadnych korzyści z tego, ale może sobie zaszkodzić. Zdecydowanie odradzam.