Jak długo muszę być na diecie, żeby to sprawdzić?

Jestem mężczyzna 33letnim po rozczepie kręgosłupa i co za tym idzie z problem pęcherza neurogennego i ryzykiem chorób nerek. Co parę miesięcy wykonuję badanie o profilu nerkowym i ostatnie wykazało podwyższony mocznik norma 43 a ja mam 50.Nigdy nie miałem poza norma. Kreatynina i ciężar moczu w normie. Moja dieta jest wysoka w białko i może tutaj jest problem aczkolwiek przez ostatnie lata też była a wynik był ok. Ile czasu musiałbym ewentualnie na dietę aby zbadać od nowa mocznik i sprawdzić, czy to rzeczywiście ta przyczyną.?

Najczęściej podwyższone stężenie mocznika wywołane jest odwodnieniem. Proszę powtórzyć badanie po tygodniu bez redukowania podaży w diecie i spożywania min. 2-2,5 l płynów na dobę.