Dwie kreski na teście ciążowym a szanse na ciążę

Dzien dobry :) od dłuzszego czasu planuje wraz z narzeczonym dziecko i zrobiłam dzisiaj test. wyszła jedna mocna kreska na C i dosyc słabsza kreska na T. czy to mozliwe ze jestem w ciąży ?

Piotr Pilarski

Wynik testu na to wskazuje. Proszę skontaktować się z ginekologiem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej jest to możliwe, że jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia ciąży proszę udać się do specjalisty ginekologa.