Dwie przepukliny w odcinku piersiowym
Mam pytanie od roku czasu bolą mnie plecy na początku była to część piersiowa ale teraz czuję bol chyba już w calych plecach miałam robione rezonansu mam dwie przepukliny w odcinku piersiowym .kupę badań z krwi i tylko obniżona witaminą D .gdzie jeszcze się udać czy takie bóle mogą być z nerwów bardzo proszę o odpowiedź nie wiem co mam zrobić

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję skontaktować się z fizjoterapeutą lub neurochirurgiem. MOgą oni zaproponować postępowanie, które zmniejszy dolegliwości bólowe - zachowawcze lub operacyjne.