Dwie torbiele u 30-latki

Szanowni Panstwo, lekarz stwoerdzil u mnie w czerwcu dwie torbiele, jedna sie wchlonela po tygodniu dzieki lekowi primulat, po ktorym bralam przez 3 miesiace microgenon bez przerwy. Druga torbiel nadal jest. Wyniki krwi i markery sa dobre. Leki zostaly powtorzone. Torbiel jest nadal, mam 30 lat. Czy widza panstwo inne rozwiazanie lekami czy tylko operacja?Torbiel ma ok4 cm. Czy powinnam udac sie do innego lekarza, ktory byc moze przepisze cos innego czy udac sie na operacje? serdecznie dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że najlepszy obraz kliniczny Pani dolegliwości ma lekarz badający i ciężko jest negować zdanie lekarza badającego. Proponuję udać się do ginekologa. Bez badania i analizy badań dodatkowych nie można nic więcej radzić.