Ból brzucha, nudności i puste odbijanie
Mam 45 lat.Ból brzucha zaczał sie nagłm atakiem 3 miesiace temu.Od tej pory boli codzienniPo stronie prawej,pod zebrami,i przy pępkuPiekący ból.Tylko w nocy daje odpoczac.Miewam nudnosci i puste odbijania.Przez 3 miesiace schudłam 5 kg.Gastro,kolono,KT,usg nie wykazuja zmian.Wszystkie badania laboratoryjne wraz z markerami nowotworowymi sa dobre.pasozyty ujemne.Chirurg,gastrolog nie widza powodu do niepokoju.Od tygodnia na brzuchu,rekach i nogach swedzaca wysypka.Czy to rak trzustki?Co robic?

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
proponuję udac się do lekarza rodzinnegio, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna cos więcej powiedziec.