Ból brzucha, nudności i puste odbijanie

Mam 45 lat.Ból brzucha zaczał sie nagłm atakiem 3 miesiace temu.Od tej pory boli codzienniPo stronie prawej,pod zebrami,i przy pępkuPiekący ból.Tylko w nocy daje odpoczac.Miewam nudnosci i puste odbijania.Przez 3 miesiace schudłam 5 kg.Gastro,kolono,KT,usg nie wykazuja zmian.Wszystkie badania laboratoryjne wraz z markerami nowotworowymi sa dobre.pasozyty ujemne.Chirurg,gastrolog nie widza powodu do niepokoju.Od tygodnia na brzuchu,rekach i nogach swedzaca wysypka.Czy to rak trzustki?Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnegio, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna cos więcej powiedziec.