Dyskomfort i kolka po zatorze jelita grubego

Proszę o pomoc nie wiem co się ze mną dzieje jestem po zatorze jelita chyba grubego bo nie miałem operacji tylko ech ręcznie usuwali mi to, prawie cały czas choć zmieniłem dietę i dużo piję wody i jem warzywa i owoce mam uczucie jakby worka zamiast brzucha, czuje dyskomfort taki ciągle po prostu prawie cały czas bolą mnie flaki to nie jest ból brzucha. Teraz złapała mnie taka jakby kolka że nie mogę spać przy każdym poruszeniu taki kłujący ból ale to chyba nie wyrostek bo mogę podnieść nogę.

Witam,
z uwagi na dość nietypowy opis dolegliwości oraz brak znajomości historii klinicznej proponuję aby udał się Pan z problemem do swojego lekarza na wizytę bezpośrednią.

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska