Co oznaczają bóle w biodrach w okolicach pachwiny?

Co jakiś czas boli mnie biodro w okolicach pachwiny. Ból pojawia się nagle i jest kłujący i skoncentrowany w pachwinie. Uczucie jest takie jakby coś mi przeskoczyło i każde poruszenie nogą wtedy może nagle zaboleć, a gdy coś mi "przeskoczy" spowrotem samo z siebie (nie wiem jak to spowodować) to wszystko wraca do normy. Nie słyszę żadnych trzasków poza tym, tylko może nagle zaboleć. Chodzenie też boli. A po przeskoczeniu spowrotem (nie wiem jak to celowo zrobic) cały ból natychmiast ustępuje.

Z tego co Pani opisuje, może to być ból wynikający z nieprawidłowości w stawie biodrowym lub objawy przepukliny pachwinowej/udowej.
Bez badania i dokładnego wywiadu lekarskiego nie da się jednak tego stwierdzić.
Proponuję wizytę u lek. rodzinnego.

pozdrawiam,
lek. A.Witkowska