Bóle pachwiny podczas chodzenia

dzien dobry od 2 tygodni boli mnie noga w pachwinie przy chodzeniu,boje sie ze to cos powaznego,nie wiem czy przeciazenie,bo z trzy tygodnie temu bylismy z rodzina na dlugim spacerze na kijkach,ale nie wiem czy to ma z tym cos wspolnego,caly czas kuleje,nie moge stanac na tej nodze.Z gory dziekuje za odpowiedz

Witam, Ból w pachwinie może być oznaką procesu chorobowego toczącego się zarówno w obrębie pachwiny, jak i jamy brzusznej, miednicy, stawu biodrowego czy kręgosłupa. Z pani opisu mogę wnioskować że jest to ból przeciążeniowy, proszę wybrać się do specjalisty jeśli ból nie przejdzie w najbliższym czasie.
Pozdrawiam