Silne bóle w miednicy i stawach

Witam mam 23 lata i od dłuższego czasu 2-3 miesiące męczą mnie ogromne bóle w miednicy i stawach początkowo ból był jak by lekko rozpierający później było coraz gorzej ostatnimi czasy ból jest jak przy złamaniu kości najgorzej jest gdy dużo stoję lub chodzę , do tego gorączki , osłabienie , ogólne rozbicie i brak sił do życia. Dodam iż w mojej rodzinie w najbliższym gronie byly 3-4 osoby z nowotworami.

Opisywane przez Panią objawy są bardzo ogólne i mogą być wynikiem procesów przewlekłych. Możliwe, że np brak ergonomii w miejscu pracy wywołuje dolegliwości przeciążeniowe.
Należy uzupełnić wywiad chorobowy i przeprowadzić dokładne badanie kliniczne, ponieważ wymienione przez Panią objawy mogą towarzyszyć wielu zespołom chorobowym. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który odpowiednio pokieruje dalszym leczeniem.