Silne bóle kości i stawów a białaczka

Witam. Od jakiegoś czasu coraz bardziej dokuczają mojej mamie (74lata) silne bóle koßci i stawów . Towarzyszy temu osłabienie organizmu. Jakie podstawowe badania powinna wykonać by zdiagnozować chorobę. Obawiam się czy to nie jest białaczka? Z góry dziękuję za podpowiedź w tej kwestii.

Badanie ogólne krwi (z rozmazem) , badanie ginekologa - zasadnicze piersi plus ew. usg i miednicy , rtg płuc! To taka podstawa , zz