Kolka w lewym podbrzuszu i krótkotrwałe bóle narządów

Witam. Mam dość spory problem od 3 tygodni łapie mnie kolka w lewym podbrzuszu. dokładnie pierwszy tydzień łapała mnie po 2 godziny dziennie i po tygodniu jak złapała to już nie chce puścić. Kolka trzyma cały czas i towarzyszą jej jeszcze inne bóle krótko trwałe takie jak: trzustka , jądro lewe ,nerki , kręgosłup zęby , uszy ,lewa noga i coś pewnie jeszcze. Przy dużym wysiłku boli mnie jeszcze pod pępkiem jak by miał pęknąć brzuch przy napięci mięśni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.