Dyskomfort i przesuwanie obrazu przy soczewkach

Mam dobrane soczewki przez specjalistę ,w jednym oku duży dyskomfort, soczewka pływa i przesuwa obraz.Proszę o poradę co jest tego przyczyną ? Nadmienię że soczewki noszę od ponad 20 -stu lat problem pojawił sie kiedy wprowadzono soczewki silikonowo-żelowe i nie ma dużego wyboru w krzywiźnie i średnicy obecnie mam Acuvue Oasys uchodzą za jedne z lepszych tak właściwie przetestowalam wszystkie moźliwe które odpowiadały mojej wdzie wzroku .Pozdrawiam i proszę o poradę :)

Witam,
może warto zmienić soczewki na inne.
Można też stosowac jednocześnie krople nawilżające do oczu nosząc soczewki np. hyal drops.
Jeżeli to nie pomoże, konieczna jest wizyta u okulisty i zmiana soczewek.
pozdrawiam!