Dyskomfort po ekstrakcji górnej dwójki

Jestem po ok. miesiącu od resekcji górnej lewej dwójki. Na zdj rentgenowskich wszystko wygląda dobrze, ja jednak nadal czuję dyskomfort związany z blizną. Nie jest ból a jedynie pewne uczucie w momencie ziewania, śmiania, kichania (etc.). Jak długo mogą się utrzymać takie dolegliwości? Czy to normalne?

Witam, wszystko powinno się wygoić i nie powinna Pani odczuwać dyskomfortu. Jeżeli w dalszym ciągu będzie go Pani odczuwać proszę zgłosić się do lekarza wykonującego resekcję. Pozdrawiam

Lek. dent. Barbara Ĺťebrowska

blizna może ograniczać ruchomość wargi stąd te objawy
proszę zgłosić to lekarzowi wykonującemu zabieg
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk