Dyskomfort po każdym posiłku u 24-latka

Witam mam 24 lata od ponad pół roku lekarze nie wiedzą co mi jest. Po każdym posiłku czuje ból brzucha po lewej stronie pod żebrami jest to uczucie takiego hmm dyskomfortu. Miałem robioną gastrologie oraz EKG gdyż czasem czuje kłucie w sercu chociaż lekarz mówił, że to od żołądka. W wieku 17 lat miałem rozpoznane zapalenie żołądka i ostre zapalenie trzustki. Do tego mam straszą depresję nic mi się nie chce, nie czuje potrzeby życia. Proszę pomocy....

Witam, doradzam jeszcze konsultację z lekarzem psychiatra lub psychologiem, być może bóle/dyskomfort są odczuwane na tle nerwowym lub po doświadczeniach, które miał Pan w wieku 17lat. Motywuje do wizyty i pozdrawiam.