Dyskomfort po prawej stronie brzucha

Witam serdecznie mam pytanie czuje coś jakiś dyskomfort po prawej stronie brzucha tak w pasie bardziej w prawa stronę , nic mnie nie boli nie czuje tam nic jak dotykam , przez 9 dni drinkowam po śmierci taty ale juz przestałam załamana byłam i tak sobie myśle może wątroba , robiłam mordobicie z rozmaz i wyniki dobre proszę mnie troszkę uspokoić bo cały czas sobie wkrecam ze guz jakiś mi może olbrzymi dziękuje proszę o odp podkreślam ze jestem panikara co do chorób

Podobne objawy mogą wystąpić na podłożu stresu, przeżywania straty, hipochondrii czy innego rodzaju nerwicy. Na początek zachęcam do wykluczenia poprzez badania lekarskie innych możliwych zaburzeń. Jeśli lekarz wykluczy organiczne podłoże dolegliwości, warto zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty, który pomoże sobie poradzić z problemem.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza