Dyskomfort podczas chodzenia a ucisk w okolicach cewki moczowej
Przez 3 lata miałam przewlekłe zapalenie cewki i pęcherza moczowego. Mam 37 lat jestem panną. W tej chwili posiew jałowy, mocz prawidłowy, ginekologicznie ok. cytoskopia 1. Jednakże podczas chodzenia, gdy wstaję, odczuwam dyskomfort nawet podczas siedzenia, po prostu taki ucisk w okolicach cewki moczowej, jak dłużej stoję to sie ten ból nasila. USG brzucha i USG robione przez ginekologa niczego nie wykazało. Co to może być, baaardzo proszę o pomoc, jestem osobą szczupłą. Dziękuję serdecznie.

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z urologiem, ponieważ objawy są mało specyficzne w związku z czym nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pani historia medyczna może wskazywać na bardziej złożoną przyczynę dolegliwości.