Zapalenie cewki moczowej a krwiomocz
Zmagam się zapaleniem cewki u specjalisty zostałam faszerowana antyb. zrobił mi badania: ogóle moczu, posiew moczu. ogóle krwi, usg pęcherza(wyniki były prawidłowe) oraz cytoskopie. Kazał mi przychodzić raz w miesiącu na kalibrację cewki. Nic mi nie pomagało, a w tym roku już 3 raz mam krwio mocz, dziwna wydzielina, ropa i skrzepy. Byłam u ginek. wszystko prawidłowo jedynie mam nie liczne Candida albicans a partner staphylococcus epidermidis. Wizyta dopiero za mies. Co mam robić, co mi jest?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę poczekać na wizytę.
Pozdrawiam.