Dyskomfort w klatce piersiowej i prawidłowe wyniki badań

mj. Zrobiłem prześwietlenie płuc- wszystko ok., zrobiłem sobie gastroskopie bo była sugestia, że to refluks-również wyszło wszystko ok. Powiem szczerze, że już nie wiem co o tym myśleć. Uczucie te które mi towarzyszy nie boli jednak sprawia, że czuję dyskomfort i wprowadza w moje życie zakłopotanie a co za tym idzie nerwowość. Przez jakiś czas brałem również tabletki uspokajające lekarz rodzinny zapisał i również nie minęło-stwierdziłem po co brać jak efektu nie ma. Proszę pomóżcie do kogo się

Aleksander Ropielewski

Objawy są bardzo mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z internistą.