Ciągłe zmęczenie, bóle w klatce piersiowej, napięcie w szyi i biegunki
Witam, od dłuższego czasu mam dziwne objawy tj. ciągłe zmęczenie, bóle w klatce piersiowej z lewej strony, oraz barku, napięcie w szyi, biegunki, przyspieszone bicie serca, oraz krwioplucie, które ustaje po kilkudziesięciu sekundach, oraz lęk po wyjściu z domu.Miałem robione tk głowy, rtg płuc, oraz odcinka szyjnego, ekg kilkukrotnie, próbę wysiłkową, morfologie i jedynie tsh miałem złe( wynik 0,30), reszta wyników ok. Na krwioplucie biorę emofix, ascorutical, oraz sufarinol, ale od dzisiaj.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Pana objawy są mało specyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego, w sytuacji gdy badania dodatkowe nie wykazują patologii, mogą jedynie domniemywać, że przyczyną mogą być stres i napięcia psychiczne. Sugeruję jednak dokładną diagnostykę w kierunku czynnie hormonalnego guza płuc (tk płuc) i kontakt z pulmonologiem