Kaszel, zatkany nos, bóle w klatce piersiowej i świsty w płucach

Witam ,mam problem z kaszlem od dwoch lat ,zaczal sie kiedy dwa lata temu zachorowalam na zapalenie pluc i oskrzeli pozostal do dzisiaj ciagly katar albo zatkany nos ,non stop splywanie do gardla wydzielin i odksztuszanie do tego bole w klatce piersiowej trwaja kilka sekund czasem kilkanascie minut kiedy sie schylam czuje laskotanie w mostku i oskrzelach ale nie zawsze , ostatnio slysze swisty w plucach.Mialam robiona prube tuberkulinowa wynik 25 mm zdjecie niby calkiem zaprzeczajace co robic.

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać się do pulmonologa, w ramach porady internetowej bez chociazby osłuchania płuc nie jestem w stanie więcej pomóc. Prosze zebrac wyniki badań które Pani posiada i udać się z nimi do specjalisty pulmonologa.