Dyskomfort w żołądku

WitamOd dwóch dni mam wrażenie, że w żołądku w najwyższej jego części mam kulkę wielkości pięści, jest to trochę bolesne i nieprzyjemne, jakbym była o 20 kg. grubsza. Czytałam różne porady począwszy od wódki z pieprzem po węgiel i nic. Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Czy wystarczy jakiś domowy przepis, którego być może nie znam? Dziękuję za ewentualną pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.