Utrata wagi, zaburzenia koncentracji, biegunka i jadłowstręt

Witam, Dawid 23l, od pewnego zauważyłem że bardzo chudne nie wiem co się dzieje w ciągu 1,5 miesiąca. Spadłem 8 kg na wadze obecnie ważę 62 kg przy 182 cm. Jest coraz gorzej co zjem mam ochotę zwymiotowac mało jem posiłków przed obawa złego samopoczucia. Jestem osłabiony jak nigdy chce jeść ale to jest silniejsze mam zaburzenia koncentracji, włosy mi wychodzą i mam wrażenie suchej skóry do tego częsta biegunka i jadlowstret. Bylem u lekarza swojego lecz skończyło się na nospie i stoperanie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem niezwłocznie udać się na wizytę do lekarza.