Utrata wagi i brak apetytu oraz problemy z wypróżnieniem
Od ponad miesiąca nie potrafie sie do porzadku wypróżnić. Można powiedzieć ,że tyle co kot napłakał... mam 19 lat i przed wakacjami chodzilem na silownie i wazylem 76 kg przy wzroscie 177 cm , teraz waże 66 kg i schudlem tak w ciagu 2 miesiecy bylem u lekarza i na badaniu krwi i wszystko ok USG mam na 14 kwietnia wiec nie jestem pewny mam mniejszy apetyt i dalej chudne ... co to moze byc lub co moge zrobić

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości wymagają szczegółowej diagnostyki przewodu pokarmowego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.