Utrata wagi i brak apetytu oraz problemy z wypróżnieniem

Od ponad miesiąca nie potrafie sie do porzadku wypróżnić. Można powiedzieć ,że tyle co kot napłakał... mam 19 lat i przed wakacjami chodzilem na silownie i wazylem 76 kg przy wzroscie 177 cm , teraz waże 66 kg i schudlem tak w ciagu 2 miesiecy bylem u lekarza i na badaniu krwi i wszystko ok USG mam na 14 kwietnia wiec nie jestem pewny mam mniejszy apetyt i dalej chudne ... co to moze byc lub co moge zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają szczegółowej diagnostyki przewodu pokarmowego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.