Co jest przyczyną szybkiej utraty wagi?

witam. mam 23 lata pisze poniewaz zastanawia mnie moja waga rok temu wazylem 80kg przez rok czasu schudlem do 67kg nie wiem dla czego czuje ogolne oslabienie ale wydaje mi sie ze to jest z wysilku w pracy i na treningu. chodze na silownie oraz chodzilem na basen. prosze od odpowiedz co jest przyczyna tego spadku kg?

Witam Pana,

Przyczyn spadku wagi może być bardzo wiele. Z tego co Pan pisze jedną z nich może być duży wysiłek fizyczny w pracy oraz podczas treningów na siłowni i na basenie. Być może Pana dieta jest zbyt niskokaloryczna w porównaniu z tym co Pan spala. Innym powodem spadku wagi może być stan zdrowia więc radziłabym zrobić podstawowe badania krwi i tarczycy.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam, trudno odpowiedzieć wprost na to pytanie, bo przyczyną może być na przykład skład diety, który nie pokrywa zapotrzebowania na wszystkie składniki, w tym energię, ale też może to być objaw jakiejś choroby. Bez wywiadu odpowiedź jest niemożliwa.

Pozdrawiam

www.dietoterapia.waw.pl