Zgrubienia z galaretowatą zawartością nad kostką

Nad kostkami po zewnętrznej stronie mam taki banieczki z galaretowatą zawartością i mam wrażenie , że moje stpopy są bardziej gorące niż reszta ciała

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.