Dyskomfort w okolicy żeber podczas kaszlu i schylania się

serdecznie witam chce zapytać mam taki dlamnie dokuczliwy problem,gdy kaszle to mi w lewym boku cos podchodzi pod zebro musze trzymać ręką zdazało sie równiesz gdy sie schylam zawiązac buty od czego to jest i dlaczego tak sie dzieje bardzo pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.