Dyskomfort w żołądku po obudzeniu się

witam mam takie pytanie ostatnio mam takie cos ze jakranowstane to mam dyskomfort w zoladku i jak by przyspieszony puls dopiero jak odkaszlam mocno zreszta kaszel sam sie pojawia to wszystko sie lagodzi

Lek. Tomasz Budlewski

A czy pali Pan papierosy? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.