Czerwone kropki na języku i strzelanie stawów

Dzień dobry, mam pytanie ostatnio na moim języku pojawiły się czerwone kropki na końcu języka oraz pękające naczynka krwionośne na klatce piersiowej. Ponadto od jakiegoś czasu mam wrażenie jakby mi kości strzelały (stawy). Czy ktoś wie co to może być?? Z góry dziękuję za udzieloną pomoc. Dodam jeszcze,że byłem raz u dermatologa, ale ten powiedział, żebym się nie martwił, chyba mnie po prostu olał;/ ( dodam jeszcze, że do wizyty dermatologa nie strzelały mi te stawy, dopiero później)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można cis więcej powiedzieć.