Dyskopatia i wyniki badań kręgosłupa

Witam. Mam 48 lat i od ok roku choruje na dyskopatie. Oto moje wyniki. Zmiany zwyrodnieniowo- wytwórcze na trzonach kręgów Lędźwiowych i w stawach międzykręgowych gaz w stawach L4-L4, L5-S1. Prawostronny skrzywienie kr. Lędźwiowego. Bez cech przepukliny krążków międzykręgowych do kanału kręgowego i otworów międzykręgowych L1-L2, L2-L3. Drobna wypuklina krążka m/k L3-L4. Pracuje ciągle na noc jak budzę się to od 3 tyg mam drętwienie i mrowienie dłoni i palców boję się że może być coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakiś zabieg na kręgosłupie? Proszę koniecznie zgłosić się ze wszystkimi wynikami do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu ich będzie można odpowiednio dalej panią po kierować. Sądzę że konieczna jest konsultacja neurochirurga i neurologa