Dyskretne zmiany włókniste w polu dolnym płuca prawego
Proszę o interpretację wyniku badania RTG płuc: Dyskretne zmiany włókniste w polu dolnym płuca prawego. Zagęszczenie drobnoguzkowe w polu srodkowym płuca prawego. Jestem po zatorze płucnym, mam wysoki cholesterol, wysokie nadciśnienie i cukrzyce.

KOBIETA, 75 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże zapalne. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości. W celu pełnej interpretacji wyniku badania proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.