Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pabi-Dexamethason a jego działanie

Dzień dobry, zwracam się z zapytaniem o specyfikę działania leku Pabi-Dexamethason? Szczegółowo interesuje mnie jego działanie na wydzielanie hormonów w korze nadnerczy. Obniża czy podwyższa ilości wytwarzanych hormonów i jakich? Chciałbym także zapytać ile kosztuje lek Pabi-Dexamethanson? Czy cena jest w miarę ok, czy znajdę tańsze zamienniki gdzieś w aptece? Czy jest to lek na receptę? I czy Pabi-Dexamethanson ma jeszcze jakieś inne skutki uboczne? Gdzieś zgubiłem ulotkę tego leku, a bardzo by mi się teraz przydała. Czy mógłbym dowiedzieć się też, jakie są opinie na temat Pabi-Dexamethanson? Czy pomaga także w leczeniu nieplodności, tak jak krąży taka opinie? Na co konkretnie może szkodzić, chciałbym też się dowiedzieć. Dziękuję za odpowiedź, przyda mi się merytoryczne wyprostowanie sprawy. 
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Na co uważać, zażywając antybiotyki?

Antybiotyki to preparaty, które z jednej strony mają nam pomóc przezwyciężyć groźne bakterie, a z drugiej - znacznie osłabiają całą naszą odporność. Obejrzyj film i dowiedz się, na co uważać zażywając antybiotyki.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowny Panie, preparat zawiera syntetyczny hormon glikokrtykosteroidowy, który działa jak naturalne glikortykosteroidy i hamuje ich wytwarzanie w nadnerczach. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy