Czy lekiem Pabi-Dexamethason leczy się zespół Lamberta-Eatona?

Witam, choruje na raka płaskonabłonkowego grasicy, od pewnego czasu zauwazyłem u siebie objawy takie jak: osłabienie siły mieśniowej,głownie konczyn dolnych, samoistne łzawienie z oczu,bol i problemy przy wstawaniu z krzesla, mrowienie w dłoniach, bole w kolanach. Przypadkowo dowiedziałem sie ze to mogą być objawy miastenii lub zespołu lamberta-eatona i że to sie leczy obok leczenia onkologicznego. Zażywam pabi-dexamethason. Czy tym rówież leczy sie ten zespół czy powinnienem mieć też inne leki?

Proszę udać się na konsultację do lekarza prowadzącego i omówić z nim wszystkie te sprawy! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż