Rozrost brodawczakowaty z dysplazją w jamie ustnej

Jak leczy się rozrost brodawczakowaty z dysplazją w jamie ustnej? Czy zalecane jest wycięcie czy oczekiwanie? Czy zmiany mogą samoistnie się cofnąć? Czy rak płaskonabłonkowy może rozwijać się wieloogniskowo? (tak jak rozrost brodawczakowaty?) Proszę o pomoc.

Konieczna konsultacja w najbliższym ośrodku onkologicznym , zajmującym się leczeniem nowotworów j.ustnej!!! Zadała Pani zbyt dużo pytań dotyczących różnych chorób , abym bez badania mógł odpowiedzieć!!! zż