Dysplazja małego stopnia na szyjce macicy

Mam dysplazję małego stopnia na szyjce macicy - zalecono postępowanie wyczekujące z szansą na samoistne wycofanie się zmian.. Niestety mam też dysplazję zmian na podniebieniu jamy ustnej. Czy tutaj dysplazja też może samoistnie się cofnąć? Jak ją leczyć? Proszę o pomoc.
Piotr Pilarski

Również najczęściej taka zmiana wycofuje się. Ważna jest kontrola po kilku miesiącach.

Pozdrawiam.