Czy można ponownie stosować lek Pabi-dexamethason po przerwie?

Witam serdecznie chciałabym zapytać o tabletki Pabi-dexamethason 1/4tabletki wieczorem lekarz przepisał mi że względu na podwyższone hormony biorę od 5 tygodni ale od prawie dwóch tygodni nie brałam. Czy mogę stosować dalej lek? Proszę o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Dlaczego Pani przerwała stosowanie leku? Jakie zalecenia dał lekarz odnośnie przyjmowania tego leku? Jak długo miała go Pani przyjmować? Sugeruję skontaktować się z lekarzem prowadzącym w tej sprawie.
Pozdrawiam