Lek Pabi-Dexamethason na wypadanie włosów

Bardzo wypadają mi włosy, nie odrastają nowe. Robiłam szereg badań z czego DHEA-S 553.6 (148-407),17-OH prog 2.7 (0.2-1.3) DHEA 20.3 (1.3-9.8), testosteron wolny 5.27 (0-4.1), FT3 4.04 (1.71-3.71) testosteron w górnych granicach normy. Nie miałam USG nadnerczy. Endokrynolog zapisał mi Pabi-Dexamethason 0.25mg dziennie przez 40dni (pół tabletki 0.5mg) Jakie są opinie lekarzy na temat tego leku? Słyszałam o dużych skutkach ubocznych - tycie, zaburzenia psychofizyczne, osłabienie mięśni.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jest to bardzo niewielka dawka leku, która może pomóc w leczeniu Pani problemu. W związku z dawką skutki uboczne nie powinny być tak bardzo nasilone.