Działanie tabletek antykoncepcyjnych Diamilla i Cerazette

dzien dobry :), mam male pytanie, czy dzialanie tabletek antykoncepcyjnych Diamilla a Cerazette jest taki same? kiedy moge kochac sie z mezem, bez dodatkowego zabezpieczenia? zaczelam opakowanie bez miesiaczki , bo plamienia mam nieregularnie, i karmie jeszcze piersia synka 16 m-cy. dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam odp...tak skutecznośc jest podobna...... a jezeli nie zmienialam tabletek tylko zaczelam je brac? jako pierwsze opakowanie? to po jakim czasie nie musze sie zabezpieczac dodatkowo

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obydwa preparaty mają tą samą substancję czynną i tym samym skuteczność. Jeśli tabletka nie była brana w pierwszym dniu miesiączki należy przez 7dni stosować dodatkową ochronę antykoncepcyjną.
Pozdrawiam