Dziury na twarzy u 22-latki

witam mam 22 lata mam straszne dziury na twarzy i kolezanki mi muwia ze wygladam jak baba po 50 tce gdyz te dziury sie strasznie marszcza nie wiem co mam juz zrobic blagam pomuzcie mi co mam zrobic jestem mloda dziewczyna a tak strasznie wygladam

Nie wspomina Pani jaka jest przyczyna tych "dziur"? Jeżeli są to blizny potrądzikowe bądź silnie rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, pomocne mogą być zabiegi w gabinecie kosmetycznym bądź medycyny estetycznej, jednak aby jednoznacznie ocenić to, niezbędne jest ustalecznie przyczyny.