Dziwna narośl na żołędziu - co to jest?

Witam! Mam 18 lat i od kilku dni zauważyłem dziwne zgrubienie na żołędziu, jest czerwona, nie boli, nie piecze, podczas wzwodu niewidoczna. Nie uprawiałem jeszcze seksu, dbam o higienę osobistą itp. Jest to trochę dziwne i krępujące, to "coś" ma około 3mm długości i znajduje się obok cewki po prawej stronie. Wizyta u dermatologa jest dla mnie bardzo krępująca, więc proszę o jakąkolwiek informację. Pozdrawiam
18 LAT ponad rok temu

Witaj,

niestety, bez dokładnej, bezpośredniej obserwacji zmiany, o której piszesz nie jest możliwe postawienie jednoznacznej diagnozy. Najwłaściwszym rozwiązaniem będzie specjalistyczna konsultacja z urologiem.

Pozdrawiam