Dziwna tkanka wypadająca z pochwy a możliwość ciąży

07.08.2014r miałam ostatniom miesięczne spuziniala mi się 10 dni zromilam test i nic poszłam do lekarza i tesz nic miesionczke dostałam dopiero 24.09.2014r poczułam wc jak coś wypadło zemie to było bez krwi szaro bordowe w punktach niekturych biale to był iagby flak glut jakiś po 2godzinach dostałam miseczkę czy możliwe że test mię okłamał a doktor jeszcze nie mugl niczego zauważyć czy możliwe że byłam wcionzy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis nie pozwala jednoznacznie ocenić czy była Pani w ciąży. Opisana zmiana to jednak najpewniej fragment wydzieliny śluzowej. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości sugeruję powtórzenie testu ciążowego.