Problemy ze snem, ból piersi i plamienia a możliwość zajścia w ciążę

Z partnerem od miesiąca staramy się o dziecko. Robiłam dwa testy ciążowe lecz wyszły negatywnie. Od około tygodnia źle sypiam, w dzień chodzę nieprzytomna. Bolą mnie piersi i czasami mam okropne bóle głowy. Nie mogę się na niczym skupić. Około miesiąc czasu spóźnia mi się miesiączka lecz ostatnio zauważyłam plamienie, nie było długotrwałe i nie wyglądało jak miesiączka(było brązowo-bordowe). Czy jest możliwe że się nam udało? Czy są tą tylko zwykłe przemiany w moim ciele?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.