Dziwna wydzielina: czy to może być zapalenie?

Witam serdecznie. Trzy dni temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Dzisiaj zauważyłam dziwnę wydzielinę. Jest biala, gęsta o nieprzyjemnym zapachu. Czy to zapalenie, reakcja na współżycie czy ciąża? Okres powinnam dostać za około tydzień. Bardzo proszę o szybką poradę!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Objawy występujące 2-3 dni po stosunku przemawiają za rozwojem infekcji w obrębie dróg rodnych. Biala wydzielina i nieprzyjemnym rybim zapachu sugeruje etiologię bakteryjną. W przypadku grudkowej konsystenji z towarzyszącym świądem należy rozpoznać grzybicę.
Niezależnie od wszystkiego wskazana jest wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam.