Dziwne krwawienia. Czy to może być powód do niepokoju?

Witam serdecznie!
Mam pytanie natury kobiecej. Moja miesiączka, od kiedy tylko pamiętam, była zawsze dość bolesna, bolesna do tego stopnia, że mdlałam z bólu i zazwyczaj lądowałam na pogotowiu. Dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne i problem zanikł na jakiś czas, natomiast musiałam zaprzestać brania tabletek, ponieważ krwawienia nie pojawiały się w ogóle, a jeśli już były, to prawie miesiąc miałam małe krwawienia.
Miałam kiedyś USG i nic nie wykazało, ale ja i tak czuję, że coś jest nie tak w dalszym ciągu. Jestem teraz szczęśliwą mężatką. Często boli mnie kręgosłup i drętwieje mi lewa noga, czasami mam wrażenie, jakbym była w ciąży, krwawienia mam bardzo nieregularne. Ostatnia pojawiła się po 50 dniach w odstępie od wcześniejszej.
Czy mogłabym iść z tym do szpitala, żeby porobili mi jakieś badania? Te objawy, czy to może być powód do niepokoju?
Proszę o radę.

Witam serdecznie,
w przypadku nieregularnych cykli oraz bolesnych miesiączek powinna być przeprowadzona diagnostyka. Należy wyjaśnić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Nie można tego zrobić bez wykonania odpowiednich badań.
Jednak niekoniecznie te badania muszą być wykonywane w warunkach szpitalnych. Na początku należy umówić się na wizytę do ginekologa. Gdyby była konieczna diagnostyka w warunkach szpitalnych, lekarz prowadzący da Pani odpowiednie skierowanie.
Pozdrawiam