Dziwne krwawienie - czy to ciąża?

Mam 17 lat. Od ponad miesiąca stosuję pigułki antykoncepcyjne. Tydzeń temu zaczęłam już drugi blister. Oprócz pigułek stosujemy również prezerwatywę. W przerwie wystąpiło u mnie krwawienie z odstawienia w 2 dniu, ale to chyba nie był okres. Czy mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam :)

Redakcja abcZdrowie

Jeśli dobrze Panią zrozumiałm niepoki Panią fakt,że krwawienie z odstawienia nie przypominało dotychczasowych krwawień miesiączkowych. Jest zjawiskiem normalnym, że krwawienie z odstawienia różni się intensywnością i czasem trwawnia wrględem "normalnych" miesiączek(czyli takich występujących bez stosowania hormonalnej antykoncepcji).