Czy trwający miesiąc okres to powód do niepokoju?

Czy miesiączka trwająca ponad miesiąc może nie być czymś niepokojącym? W swoim życiu miałam etap, kiedy krwawiłam przez prawie całe wakacje. Miałam wtedy 12 lat i nikomu o tym nie powiedziałam bo się wstydziłam więc do lekarza nie poszłam. W późniejszym czasie borykałam się z ogromnymi bólami brzucha i bardzo obfitym krwawieniem. Pierwszy raz do ginekologa trafiłam mając ok 14 lat ponieważ mojej mamie moje objawy wydały się niepokojące. Lekarz jednak nie stwierdził aby cokolwiek mi dolegało. Obecnie mam 30 lat i bardzo bolesne i nieregularne miesiączki (nie są już jednak obfite tak jak kiedyś) Byłam już u kilku ginekologów i żaden z nich nie stwierdził nic niepokojącego. Czy faktycznie takie objawy mają 100% zdrowe osoby?

Lek. Tomasz Budlewski

czy były jakieś badania hormonalne? proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.