Dziwne ruchy w brzuchu i podbrzuszu

Mam bardzo poważne pytanie i proszę o pomoc. Mianowicie chodzi o to, że od jakiś 3 tygodni odczuwam dziwne ruchy w brzuchu i podbrzuszu. Zażywam antykoncepcje hormonalna. Miesiączkę miałam do tego czasu zawsze w przerwie 7 dniowej, a teraz jestem pod koniec opakowania i moja wydzielina jest zabarwiona krwią. Co to wszystko może oznaczać? Dodam jeszcze, że mój brzuch jest powiększony, ale robiłam 2 testy ciążowe i oba były negatywne. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

trudno jest odpowiedzieć na Twoje pytanie za pośrednictwem forum. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa, który ma możliwość zrobienia USG ginekologicznego, zbadania i stwierdzenia przyczyn Twoich dolegliwości. Z pewnością w ciąży nie jesteś, choć nie ma antykoncepcji skutecznej w 100%.

Pozdrawiam!