Jak zrzucić brzuch przez dwa miesiące?

Siem, jestem tu nowa ; D Mam 13 lat, mierzę ok. 163 cm i ważę 48 kg. Chcę schudnąć i zrzucić brzuch przez wakacje, ale nie wiem jak. Jaką dietę zastosować? Właśnie zaczęłam regularnie ćwiczyć A6W,  jestem dość aktywna, ale i tak obawiam się nadwagi. Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam  ; ))

Witam serdecznie,

Twoje BMI wynosi 18,1 i znajduje się około 50 centyla na siatce centylowej. Oznacza to, że Twoja masa ciała jest prawidłowa i połowa dziewcząt w Twoim wieku waży podobnie. Zatem koniec z odchudzaniem:-) Jesteś za młoda na stosowanie diet, ponieważ jeszcze się rozwijasz i nie możesz pozbawiać swojego organizmu niezbędnych mu składników.

Możesz natomiast ćwiczyć i uprawaić sporty, ponieważ ruch w każdym wieku przynosi ogromne korzyści zdrowotne. Jeśli Twój tryb życia nie będzie siedzący i będziesz zdrowo się odżywiać nie powinnaś obawiać się nadwagi.

Zapoznaj się z piramidą zdrowego żywienia i stosuj ją codziennie: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

Pozdrawiam