Efekty uboczne leków notropowych

Witam, Chciałbym poznać Pana zdanie na temat leków notropowych. W szczególności na temat słynnego noopeptu. Wielu ludzi twierdzi, że nie ma żadnych efektów ubocznych. Jak to możliwe ? Generalnie chciałbym poznać Pana subiektywne zdanie, a nie oklepaną wszędzie dostępną gadkę:). Z góry dziękuję. Z wyrazami szacunku Konrad

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Każdy lek może powodować szereg działań niepożądanych i powinien być stosowany jeśli występują wskazania. Dostosowaniem odpowiedniego leczenia powinien zająć się specjalista neurolog podczas bezpośredniej wizyty.